ORSZÁGOS IMATÁBOR

Az elmúlt években a dicsőítő szolgálatba fektettünk be: táborok, regionális szolgálói alkalmak voltak. Az idei évben a közbenjáró szolgálatot szeretnénk megerősíteni egy országos imatáborral!

Időpont: 2018. július 24-28. (kedd-szombat)

Helyszín: Kaposszekcső, Üdülőtábor

Ára: 6.000 Ft /fő (a szállásról az alapítvány gondoskodik, csak az ellátás költségét számoljuk). Fizetés a helyszínen!

A tábor célja:

A helyi imacsoportok és csoportvezetők megerősítése, friss tűz felszabadítása.

Programok:

Közösségi alkalmak, ahol a résztvevők, megosszák bizonyságaikat és jobban összekapcsolódjanak a szolgálatban, csapatépítés, szabadidős programok.

Várjuk azokat, akik a helyi imaszolgálatban részt vesznek és mindazokat, akik vágynak a mélyebb imaközösségre, imaéletük megerősödésére!

A tábor vezetői:

Mundrucz Attila, a Rákosmenti gyülekezet pásztora és Lázár Zoltán, a Zuglói gyülekezet imaszolgálója.