Szabó Sándor pásztor

Telefon: +36703236251
weboldalunk: http://pecsiomega.hu

Istentisztelet: vasárnap 16.00 óra
Az alkalmak helye: 7625 Pécs Rákóczi út 50. (A KDNP székházban, a Rossmann fölött)
Térkép: link

A mai pécsi Omega Gyülekezet plántálás, egy Süveges Imre által tartott céges előadásra (dolgozói tréningre) nyúlik vissza, amely után többen kifejezték érdeklődésüket a keresztény igazságok megismerése iránt. Ezen igazságok megismerése többeket megtérésre indított. Isten Gödöllőről Szabó Sándort küldte plántálóul, aki az Alfa kurzus tananyagán keresztül kezdte a munkát. Azóta kb. húsz megtért merítkezett be. Miközben több irányba folyt evangelizáció, - például barátok, szomszédok, egyetemi, kollégium, stb. - folyamatos volt a tanítások (igehirdetések, célirányos tanítások, házas kurzus) és személyes lelki gondozás "mentorálás" általi, a Krisztusi érettség elérését elősegítő munka.

A gyülekezet még a plántálási fázisban van. Szeretettel várunk Pécsieket és a környező településen élőket, akik szeretnék megismerni Krisztust, vele élő kapcsolatba kerülni, szeretnének egy nagyszerű, a Krisztusi jellemet magukra ölteni akaró, gyülekezetet plántáló csapatban munkálkodni, Isten országát építeni!

Szeretettel várunk alkalmainkra!