gyli kl 1.1

Házicsoportok:

Kál - szerda, 18.00-tól
Kápolna - csütörtök, 18.00-tól
A helyszín miatt telefonon javasolt egyeztetni.

A Kál, Kompolt, Kápolna - három települést lefedő gyülekezeti munkánk 2010 nyarán kezdődött, ahol megtért egy házaspár. Ők keresték meg az Omega Hálózatot, kértek apostoli segítséget az új gyülekezet elindításához.

A nyár folyamán - egy aktív evangélizációs időszak eredményeképpen sokan megtértek és megtapasztalták isten természetfeletti beavatkozását, gyógyulásokon, szabadulásokon és Szent Szellemmel való betöltekezéseken keresztül.

Az első bemerítkezésen több, mint 40 fő vallotta meg hitét a vízkeresztségben.

Továbbra is dinamikusan fejlődik a gyülekezet, 2010 végétől 100 fős terem áll rendelkezésre az istentiszteletek, Alfa-kurzusok, Házas-kurzus, gyermek és ifjúsági szolgálatok, valamint az imacsoport számára.

gyli kl 2.1kl gyerekterem.1