Történetünk

A kaposszekcsői közösség 2011.-ben csatlakozott az Omega Hálózathoz azzal a kéréssel, hogy azt a missziós munkát amik ők elkezdtek a Hálózat vegye át és folytassa. Ezen látás szerint minden vasárnap istentiszteleti alkalmat, hétköznapokon pedig különböző kurzusokat tartunk, hogy Isten népe felkészített legyen arra, hogy segítséget tudjon nyújtani a bajba jutottaknak.
A gyülekezet kiemelt figyelemmel foglalkozik a fiatalokkal, hiszen az ő lelki egészségük nagyon fontos mindannyiunk számára. Hetente ifjúsági alkalmakat is tartunk, ahol a fiatalok sporttal, közösségi játékokkal és a Bibliai tanításokkal töltődhetnek fel. Nyaranként a gyülekezet családi és gyerektáboroknak ad helyet, ahova az ország minden ponjáról érkeznek gyerekek és családok, hogy egy kellemes hetet töltsenek együtt. Elhívásunk, hogy minden generációt meg tudjunk érinteni Isten üzenetével és hisszük, hogy ez pozitív változást hoz mindenki számára. Nyittott közösség vagyunk, mindenkit szeretettel várunk alkalmainkon!

Lelkipásztor: Juhász Péter József

Telefonszám: +36 30 221 9711
E-mail: sheperd.peter@gmail.com

Helyszín: 7361 Kaposszekcső, Táncsics u. 40.
Istentiszteletek időpontja: vasárnaponként 10:00-tól

Egyéb alkalmaink:
Házicsoport, szerdánként 18:00-tól. A helyszínről telefonon lehet érdeklődni.