Lelkipásztorok: Prekopa István és Erna.

Telefonszám: +36 70 459 0710
E-mail: prekopi@re-generacio.hu
Helyszín: 1144 Budapest, Vezér u. 28b CSEREPESHÁZ (Füredi, Vezér út sarok Örs Vezér tértől egy megálló)
Istentisztelet időpontja: Vasárnaponként 10:00-tól
Web: www.omegazuglo.hu

Történetünk
A Zuglói Omega Gyülekezet olyan fiatalok, és kevésbé fiatalok közössége, akiknek éltét a Jézus Krisztussal való találkozás változtatta meg. Miután felismertük, hogy életünk legnagyobb szükségeit csakis Isten képes betölteni, ezért keressük Őt, és megpróbáljuk másoknak is bemutatni. A közösség alapja, és összetartó ereje a Jézusból fakadó szeretet, amit nem csak kapni, de adni is akarunk. Gyülekezetünk közösségi formája az Istentisztelet, ahol együtt zenélünk, énekelünk, imádkozunk, és a Biblia igazságait tanítjuk.
A Biblia egyik alapgondolata az adás, a másokra való odafigyelés a szükségben lévők segítése. Ezért mi is igyekszünk ezt tenni. Társadalmi, és Civil szervezetekkel karöltve igyekszünk elérni a rászorulókat, és a rendelkezésünkre álló eszközökkel segíteni őket. Hisszük, hogy a társadalmunk egyik alappillére a család, ami erős, párkapcsolaton nyugszik. A gyermekeket, és fiatalokat nekik megfelelően tanítjuk, a családokat támogatjuk az időseket tiszteljük, a gyengéket pedig felkaroljuk.